Dom Pomocy Społecznej w Pakówce

III TURNIEJ SPORTOWO-INTEGRACYJNY

7 września w naszym Domu odbył się III TURNIEJ SPORTOWO-INTEGRACYJNY mieszkańców DPS. O godzinie 9 w nasze progi zawitali zaproszeni goście: Starosta Powiatu Rawickiego – Adam Sperzyński, Vicestarosta – Jacek Gwizdek, Burmistrz Miasta i Gminy Bojanowo – Maciej Dubiel, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Ewa Szczepaniak, Przewodniczący Rady Powiatu Rawickiego- Ireneusz Młynek, Radny Powiatu Rawickiego – Wiesław Ceglarek, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie- Maciej Ratajczak, pracownicy GCKSTiR w Bojanowie oraz przedstawiciele domów pomocy społecznej w Osieku, Rogowie, Rościsławicach i Wronińcu. W turnieju wystartowało łącznie 5 drużyn, które zmierzyły się w następujących konkurencjach: rzuty do celu, rzuty do kosza, rzut piłką lekarską, bieg na 50 m, boule, mecze piłki nożnej. Komisja artystyczna oceniała także występy artystyczne.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco
miejsce V – DPS ROGOWO
Miejsce IV- DPS ROŚCISŁAWICE
Miejsce III – DPS OSIEK
Miejsce II – DPS PAKÓWKA
Miejsce I – DPS WRONINIEC

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale, dyplomy oraz upominki ufundowane przez Powiat Rawicki i Gmina Bojanowo. Na zakończenie dla wytrwałych odbyła się zabawa taneczna.
Turniejowi towarzyszyła wspaniała atmosfera co bardzo nas cieszy. Dziękujemy naszym gościom oraz przyjaciołom z DPS-ów za przybycie i dobrą zabawę.
Dziękujemy naszym sponsorom PPHU JOHN, Panu Eugeniuszowi Mylce, firmie ZHiU Kama oraz piekarni Smak z Cieszkowa
Specjalne podziękowania kierujemy dla pracowników Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie p. Darii za prowadzenie turnieju, p. Bogdana, p Norberta, p. Marcina oraz Radnego Powiatu Rawickiego – Wiesława Ceglarka za sędziowanie konkurencji bez których pomocy dzisiejszy turniej by się nie odbył. Wszystkim bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok